top of page
lotus2.jpg

אכפתיות מעומק הלב וראשית לעצמנו 

על הקורס אכפתיות מעומק הלב וראשית לעצמנו

 

האם נוכל ללמוד וליישם בחיינו את המיומנויות שיאפשרו לנו לחיות ללא תחושות של בדידות, חוסר שביעות רצון, כל הזמן טרודים, חשש מהבאות ותחושה שאנחנו לא מספיק טובים?

בקורס 'אכפתיות מעומק הלב וראשית לעצמנו' נלמד על המשמעות העמוקה של לגלות אכפתיות לעצמנו. נתוודע לתבניות המונעות מאתנו לבטא אכפתיות מעומק הלב לעצמנו. נכיר בדרך של התנסות חווייתית, התבוננות, שיתוף  ובעזרת תרגילי קום ניי – יוגה טיבטית על דרכים אחרות לגלות ולבטא את המשאבים שיש בנו לחברות ללא תנאי עם עצמנו.

נכיר כיצד לגעת במשאבים היקרים, שלעיתים נסתרים הם מן העין והלב, של אהבה ותשומת לב המעניקים ממד של אושר ואור לפעילויות היום יומיות בחיינו. יסתבר לנו כי לגלות אכפתיות לעצמנו הולכת יד ביד עם להיות נדיבים ואמפטיים עם הזולת. החוכמה של הלב הפתוח אינה אנוכית אלא להיפך. היא מטבעה מתחשבת, נדיבה ומתעניינת בטובת האחר.

כל זאת אפשרי לכל אחד ואחת מאתנו. לשם כך נדרש עלינו לשנות הרגלים. זה אינו קורה בן לילה. נדרשת סבלנות והתמדה. אך גם שינויים קטנים מביאים לשינויים משמעותיים באיכות חיינו.

מוזמנים להצטרף לדרך מיוחדת זו של לימוד המבוסס על הספר Caring של טארתנג טולקו.

הקורס כולל 12 מפגשים שבועיים בקבוצות של עד כ 10 משתתפים. 

רשימת נושאי המפגשים:

 1. מדוע ללמוד אכפתיות מעומק הלב

 2. מדוע חשוב לגלות אכפתיות מעומק הלב כלפי הדורות הקודמים?

 3. המכשולים העומדים בדרכנו לבטא אכפתיות כלפי עצמנו?

 4. חמלה עצמית

 5. להתיידד עם עצמנו

 6. להעריך את אופן הביטוי של חיינו, בגוף ובתודעה

 7. לפתח מודעות בסיסית

 8. תנאים המשותפים לנו ולכלל האנושות 

 9. הנבחרת הפנימית שלנו להיטיב עמנו ועם זולתנו

 10. לפתח שביעות רצון / מאור פנים ולב  

 11. אכפתיות מעומק הלב כדרך חדשה לחיים

 12. מערכת התראה מוקדמת שלך

מועד פתיחת הקורס הקרוב יפורסם בקרוב. 

בבקשה השאירו פרטים לעדכונים.

עלות מומלצת של הקורס היא 540 ש"ח. דאנה, תרומה, על פי נדיבות הלב והיכולת תתקבל בברכה. 

לפרטים מלאו בבקשה את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם.

תודה שנרשמתם לנו!

ליחצו כאן להרשמה

ניתן ליצור קשר גם במייל, בטלפון ובוורטסאפ

אימייל: itzhakpreiss@gmail.com

טלפון: 972-58-7049170+

ראשית עלינו לדאוג לעצמנו

תלמידים משתפים

"זכיתי להשתתף במפגשי המודול הראשון של איכפתיות מעומק הלב בהנחיית יצחק פרייס ומאוד נהניתי. מטרתי היתה פיתוח מנטלי ומיומנויות אישיות חדשות, ונראה שאכן הגשמתי זאת. 
במהלך הקורס נחשפתי לחשיבה שונה וייחודית של איכפתיות מעומק הלב וכן תרגולים פיזיים של קום ניי שהכירו לי את גופי בצורה חדשה.
בעקבות המפגשים הצלחתי לשנות לאט לאט הרגלים ישנים ולהחליף אותם בהרגלים חדשים ומעצימים יותר. הפכתי יותר קשובה לסביבה, יותר מכילה את האחר, נהנית מיותר חוויות חיוביות וסומכת יותר על יכולותי  ליצור דברים חדשים בחיי ובסביבתי מתוך שיתוף פעולה, הכלה, סבלנות וסובלנות.
רתמתי את היכולות החדשות שלי כדי לפתח רעיונות עסקיים מקוריים וליישם אותם בסביבת העבודה שלי, תוך התבססות על הערכים והתרגולות שרכשתי, ובכך להביא רווחה ושמחה לסביבתי וכמובן לעצמי.
אני מחכה בקוצר רוח להמשך המפגשים וממליצה בחום לכל אחד להשתתף."


טלי כרמי, מנהלת קניין רוחני בחברת איבוקפרו, הוצאה לאור וסוכנות ספרותית.

על הקורס ועל קיקה - השניים מבחינתי לא ניתנים להפרדה
קיקה העביר תכנים המפעילים את הגוף ( קום ניי) ואת הנפש. הקורס עורר והרחיב את המודעות ואת ההתבוננות. מידי פעם לאורך השבוע בין מפגש למפגש מצאתי עצמי חושבת, כותבת לעצמי או פשוט מתבוננת.
השיח במפגשים נוהל באופן המעביר את המסר: איכפתיות, קשב, פתיחות וצניעות. בעולם שבו שליט האגו העיסוק(?) באכפתיות (caring) מזמן מעבר לחברה הומנית יותר ולחיים טובים ומיטיבים. 
אני מודה לקיקה, לרינפוצ'ה ולצוות אודיאון על פיתוח המודולה והפצתה ומברכת על נטילת חלק בהתנסות הראשונית של קיקה כמורה מסור, מדוייק ומאפשר.

 

ארנה וויילר 

ראשית עלינו לדאוג לעצמנו
bottom of page